Payitaht Abdülhamid Dizisi Sultan Abdülhamid Kol Düğmesi - Thumbnail
  Payitaht Abdülhamid Dizisi Sultan Abdülhamid Kol Düğmesi - Thumbnail
  Payitaht Abdülhamid Dizisi Sultan Abdülhamid Kol Düğmesi
  Payitaht Abdülhamid Dizisi Sultan Abdülhamid Kol Düğmesi
Anı Yüzük

Payitaht Abdülhamid Dizisi Sultan Abdülhamid Kol Düğmesi

Anı Yüzük
السعر
:
41,17 $
سعر التخفيض
:
35,07 $
%15تخفيض
15%
شارك:
منتجات ذات صلة بالتخفيضات

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • الوصف
 • خيارات التسديد
 • التعليقات (0)
 • اوصي صديقك
 • صور
 • رسالة
 • Osmanlı Devleti Padişahları arasında özel bir yeri olan II. Abdülhamid’in 33 yıllık taht mücadelesini ekrana taşıyan "Payitaht Abdülhamid" dizisi aksesuarları lisanslı ürün olarak sadece Anı Yüzük'te.
  ES Film yapımcılığında TRT1 kanalında 2.sezonuyla ekranda olan dizide, Sultan Abdülhamid Yüzüğü lisanslı ürün olarak sitemizde satışta.

  Anı Yüzük resmi sponsorluğunda sizlerin beğenisine sunduğumuz "Payitaht Abdülhamid" lisanslı ürünleri ile siz de Osmanlı tarihine olan hayranlığınızı gösterin! Tarihten bir izi parmağınızda taşıyın.

  II.Abdülhamid Kimdir?


  Dünyanın gözünü Osmanlı topraklarına diktiği dönemde tahta çıkarak, 33 yıl gücü ve zekasıyla İmparatorluğu var gücüyle ayakta tutan Sultan Abdülhamid, Batı'ya karşı dengeci, Doğu'ya karşı İslami politikalar izlemiş, ülke içinde monarşiyi güçlendirmiştir. Padişahlığı boyunca, sırayla Kanuni-i Esası ilanı, 31 Mart Ayaklanması, Osmanlı-Rus Savaşı, İngilizlerin Mısır'ı işgali, Trablusgarp ve 1.Balkan Savaşları yaşanmıştır. II.Abdülhamid bu dış saldırılara rağmen, çok sayıda yeni iş ve projeye imza atmıştır. Bunlar arasında en bilinenleri, Duyun-u Umumiye idaresinin kurulması, Sanayi-i Nefise ve Mülkiye Mühendis Mekteplerinin açılması, Yedikule ve Kadıköy Hava Gaz Fabrikalarının kurulması, Anadolu Osmanlı Demiryolu şirketinin kurulması, Anadolu'da çok sayıda demiryolu hattının açılması, Ziraat Bankası kuruluşu,  İstanbul Darulfünün kuruluşudur.
  (الوزن (كيلوغرام
  :
  0.2
Prepared by  T-Soft E-Commerce.